Кондитерська та пекарня з доставкою по Києву

Солодощі до Вашого свята!

Безкоштовна доставка по Києву від 1000грн.
Без мінімальної суми замовлення
Доставка з 9 до 14: понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця, субота

Виробництво кондитерської продукції у Києві

Всю продукцію ми виготовляємо виключно з натуральних продуктів.
Особливістю є заварний крем, який ми готуємо власноруч. Близько року ми вивчали технологію і властивості заварного крему. Тож з впевненістю можемо стверджувати, що ми підібрали ідеальну його густину та смак! Багатьом важлива відсутність дріжджів у кондитерських та хлібопекарських виробах. Тому тісто ми використовуємо бездріжджове!
Енергетична цінність: 245 Ккал. І це дуже невисокий показник для кондитерських виробів цього класу. Вміст жиру складає всього 13%: це жир вершкового масла та яєчного жовтка. Важливо: калорійність заварного крему значно нижча, ніж аналогічної продукції з масляним кремом інших виробників.
Наша продукція
ТМ Від Юрка Вербила пропонує клієнтам якісні солодощі ручної роботи за демократичними цінами з доставкою. Ми розробили широкий асортимент десертів, які Ви можете замовити за допомогою нашого інтернет-магазину.
Ми дбаємо про клієнтів і пропонуємо лише ті десерти, якими ласуємо самі!
Після п’яти замовлень Ви отримуєте знижку 5%. Після десяти замовлень Ви отримуєте знижку 10%. Після двадцяти замовлень Ви отримуєте знижку 20%.

Переваги замовлення солодощів у нас

Доставка продукції можлива наступного дня за умови замовлення до 17-тої години дня. Вартість доставки в межах м. Києва складає 100 грн. Якщо замовлення перевищує 1000 грн, доставка безкоштовна. Доставка в межах м. Києва відбувається з 9.00 до 14.00 у понеділок, вівторок, четвер та суботу до дверей під’їзду.

Доставка замовлень день в день в межах міста Києва можлива щодня з 9:00 до 21:00 на таксі за тарифами перевізника з найближчого фірмового магазину "ТМ від Юрка Вербила". Наявність продукції, час доставки і спосіб оплати потрібно узгодити з менеджером. Доставка на таксі можлива лише за умови 100% передоплати.

Кондитерська ТМ Від Юрка Вербила спеціалізується на виготовлені якісних десертів, які полюбилися мільйонам українців. Основне гасло нашої пекарні – орієнтованість на клієнта, тобто нам важлива думка кожного замовника. Саме тому, наші клієнти гарантовано отримують весь комплекс послуг:

  • смачні та якісні десерти, виготовлені за перевіреними рецептами;
  • низькі ціни, знижки для постійних та оптових клієнтів;
  • швидку доставку в межах столиці – якщо Ви замовляєте продукцію до 17 години, доставка солодощів виконується наступного дня;
  • регулярне оновлення та поповнення асортименту виробів на сайті.

Наші кондитерські вироби ламають стереотипи! Випічка і десерти з кремом частіш за все асоціюються з калорійними та важкими стравами. Для виготовлення десертів на замовлення ми використовуємо бездріжджове тісто і легкий заварний крем, рецептура якого вивчалася нашими кондитерами протягом багатьох місяців. Таке поєднання максимально знижує калорійність виробів, при цьому залишаючи їх смачними. Професійний підхід дає нам можливість виготовляти ніжні й неймовірно легкі десерти, які не зашкодять Вашій фігурі.

Спеціальні пропозиції
Напишіть Ваш номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
+380506228931